O nas

Sprzedaż, produkcja rusztowań

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży rusztowań ramowych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie zdobywaliśmy przez wiele lat na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferujemy opracowane specjalnie na Państwa potrzeby następujące ocynkowane rusztowania ramowe:

  • SYSTEM 700
  • SYSTEM 730
  • SYSTEM 650
  • SYSTEM 740
  • SYSTEM 720

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży rusztowań. Czemu właśnie produkcja rusztowań? Ponieważ są one dla nas inspiracją. Może inni widzą w nich po prostu stalowe elementy, ale my widzimy możliwość rozwoju budownictwa i nadawaniu mu nowego wymiaru. Wiemy, że bez dobrych rusztowań prowadzenie prac budowlanych, czy elewacyjnych na wysokościach jest niemożliwe. I to my czynimy je możliwymi.

Jako  producent rusztowań budowlanych bazujemy na naszym bogatym doświadczeniu. Zdobywaliśmy je nie tylko na polskich, ale także zagranicznych rynkach. Takie otwarcie się na rynki międzynarodowe pozwoliło nam być bliżej najnowszych technologii, poznawać je i wykorzystywać do podnoszenia standardów naszych rusztowań. A to zaowocowało. Owocem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania są najwyższej jakości systemy ramowe, doskonale wpisujące się w oczekiwania naszych klientów.

Aby mieć pewność, że jako producent rusztowań ramowych dostarczamy naszym klientom konstrukcje niezawodne i w pełni bezpieczne, poddaliśmy je badaniom i analizom prowadzonym przez Instytut Budownictwa Politechniki Wrocławskiej. I nie mamy wątpliwości – prowadząc sprzedaż rusztowań, oferujemy rozwiązania o najwyższych parametrach. Uzyskanie takiej jakości to w dużej mierze zasługa wykorzystywania doskonałej klasy materiałów. Z drugiej strony – nowoczesnego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, które z najwyższą precyzją pozwala łączyć poszczególne elementy systemów.

Wiedząc, jakich norm i standardów muszą przestrzegać producenci rusztowań, zawsze staramy się być w czołówce. Dzięki temu nasze systemy są niezwykle bezpieczne. Cały czas pracujemy też nad udoskonalaniem procesów technologicznych, a tym samym naszych produktów. Nie stoimy w miejscu, bo potrzeby naszych klientów wciąż rosną. Musimy więc cały czas udoskonalać nasze produkty. Dzięki temu mamy pewność, że na zaufanie, którym obdarzają nas klienci, w pełni zasługujemy. I to dla nas jest najważniejsze.

Zapraszamy do współpracy.